O nas

APN ISV HUB Sp. z o. o. specjalizuje się w aktywnym wspieraniu firm ISV oraz niezależnych zespołów specjalistów w rozwoju innowacyjnych rozwiązań informatycznych, w tym aplikacji dedykowanych dla chmury Microsoft.

Działalność prowadzimy w oparciu o zasoby Grupy APN Promise oraz strategiczne partnerstwo z firmą Microsoft, której autoryzowanym partnerem jesteśmy już ponad 20 lat.

 

W skład Grupy APN Promise wchodzi obecnie 8 spółek skupionych na sprzedaży szeroko pojętych rozwiązań informatycznych. Podmiotem wiodącym jest APN Promise S.A. Łącznie zatrudniamy ponad 200 osób, nasze sumaryczne przychody netto przekroczyły w 2015 roku kwotę 400 mln zł, a nasze kapitały własne znacząco przekraczają 20 mln zł.

 

Dostarczamy oprogramowanie, sprzęt oraz dedykowane usługi informatyczne. Doradzamy, projektujemy, wdrażamy, integrujemy oraz tworzymy systemy informatyczne na miarę. W naszej ofercie znajdują się również dedykowane warsztaty, autoryzowane szkolenia, certyfikowane egzaminy oraz literatura fachowa.

 

Naszymi Klientami są duże i średnie przedsiębiorstwa, praktycznie ze wszystkich sektorów gospodarki, administracja publiczna oraz służba zdrowia i edukacja. Jesteśmy obecni w największych polskich firmach i instytucjach.

 

Z powodzeniem współpracujemy też z setkami innych firm informatycznych, wspomagając je w obszarach, w których brakuje im zasobów lub kompetencji.

 

Jako jeden z niewielu podmiotów w Polsce mamy prawo oferować rozwiązania Microsoft w praktycznie wszystkich możliwych modelach licencyjnych, takich jak Enterprise Agreement, MPSA, OPEN, CSP czy też SPLA. Dostarczamy zarówno klasyczne licencje wieczyste jak i subskrypcje roczne i miesięczne.

 

Tu można pobrać aktualny folder opisujący działalność Grupy APN Promise: Materiały do pobrania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies

Rozumiem